Výrobní program

Výrobní program firmy DERPRAG

 

  Šroubovací technika

Poskytujeme kvalitní šroubovací techniku ve všech produktových oblastech.  Ať už se jedná o šroubování, měření, dokumentaci, analýzy nebo plně automatizovaný přívod spojovacích elementů, nabízíme vždy celkové řešení přizpůsobené Vaší aplikaci.

 

 

 

   Automatizace

Díky zkušenostem v oblasti spojovací techniky jsme vyvinuli optimální řešení v automatizaci. Celosvětově se používají naše měřící zařízení, řízení a obzvláště osvědčená technika na přívod dílů. Vyvíjíme automatické šroubovací a montážní systémy pro kompletaci a montáž nejrůznějších výrobků.

 

   Pneumatické motory

Nabízíme široké spektrum pneumatických motorů - (lamelové, zubové, turbínové motory), které jsou určeny pro téměř všechna odvětví průmyslu - např. lékařství, potravinářství, strojírenství. Nabídneme Vám cenově nejvýhodnější řešení i pro Vaše individuální použití pohonu.

 

 

 

   Pneumatické nářadí

Vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme profesionální ruční nářadí. V naší nabídce naleznete také  DIQ inteligentní nářadí a axiální robotickou hlavu určenou pro robotická pracoviště. Pneumatické nářadí DEPRAG INDUSTRIAL se vyznačuje kvalitou, ergonomickým provedením, jednoduchou a bezpečnou obsluhou, snadnou údržbou a optimálním poměrem výkonu a hmotnosti.

 

Green Energy

DEPRAG vyvinul malý, robustní a kompaktní turbínový generátor, který může být použit všude tam, kde opustilo i malé množství zbytkové energie průmyslový proces. Jde o inovativní technologii pro nespočet aplikací, kdy je třeba zhodnotit nevyužité odpadní teplo a z procesních plynů "vytvořit" elektřinu.