Obchodně-technický poradce prodeje šroubovací techniky a automatizace

Hledáme vysoce motivované projektové inženýry šroubovací techniky a automatizace pro dva regiony. Jednoho pro Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj a Středočeský kraj a druhého pro Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj a Jihomoravský kraj.

Náplň práce:

  • příprava cenových nabídek s odpovídající dokumentací a prezentacemi

  • projektové a koncepční schůzky se zákazníky, partnery

  • jednání vedoucí k objednání projektů, zakázek

  • podpora našich stávajících a nových prodejců ve svěřeném regionu

  • spolupráce při realizaci projektů DEPRAG CZ a DEPRAG Amberg v Německu

  • plnění osobního plánu obratu

Požadujeme:

  • středoškolské/vysokoškolské vzdělání strojní/elektro popř. mechatronika komunikační a vyjednávací dovednosti

  • dobrá znalost angličtiny, němčina výhodou

  • znalost Microsoft Office

  • obchodní dovednosti výhodou

  • orientace v technické dokumentaci

  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilita a ochota učit se novým trendům

  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • velmi zajímavý obor činnosti v mezinárodně prezentovaném podniku

  • produkty vysoké technické kvality akceptované na globálním trhu

  • atraktivní odměňování, služební vozidlo, mobilní telefon + notebook

  • zájem o dlouhodobou spolupráci

  • příležitost pro lidi s širokým spektrem zájmů a odhodlání

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis s průvodním dopisem na adresu:

DEPRAG CZ a. s., personální oddělení

T. G. Masaryka 113

507 81 Lázně Bělohrad

nebo nejlépe na e-mail: personalistika@deprag.cz

popřípadě přímo kontaktujte personální oddělení, Tel: +420 493 771 558